Herinrichting Groenloseweg Winterswijk als 30 km weg

Publicatiedatum:
Winterswijk

De Groenloseweg heeft het afgelopen jaar een nieuwe inrichting gekregen. Waar het eerst een 50 km/u weg was met smalle fietsstroken, is het nu een 30 km/u weg ontsluitingsweg. De aanpassingen zorgen voor een lagere rijsnelheid en meer ruimte voor de fietsers.  

 

Remwegdemo

Buurtbewoners zijn gevraagd om mee te denken over een Campagne voor 30 km. 

Tiny Limbeek van Veilig Verkeer Nederland: “Samen met de buurtbewoners  willen we het gewenste verkeersgedrag vooral op een positieve manier onder de aandacht brengen. Bewoners moeten elkaar ook aan durven spreken op onveilig rijgedrag. Vooral de fietsers en ouders met kinderen ervaren hoge snelheden van automobilisten en zwaar verkeer. De campagne­materialen voor de 30 km/u versterken het gewenste gedrag op de Groenloseweg”.

Op 11 april  jl. zijn tijdens een buurtbijeenkomst de campagnematerialen onthuld door de wethouder en vond er een remwegdemonstratie plaats. In de buurt zijn 30 km stickers uitgedeeld en zijn spandoeken opgehangen. Ook is er voorlichtingsmateriaal over een 30 km remweg uitgedeeld. .

Wat speelt er in jouw buurt?