Praktisch Verkeersexamen

Harderwijk

Doet jouw kind dit jaar het praktijkexamen ? Dan staat op deze pagina de link naar de route die jouw kind gaat fietsen. Per wijk is er een eigen route. Een goed voorbereiding is het halve werk, dus ga lekker fietsen met je kind!

Let op, route 2 voor de binnenstad scholen: De Springplank, De Rank, De Veste en DOK 19 volg de letter B van de omleiding naar de boulevard.

Fiets gekeurd, vestje om en starten maar

Voor de ouders die meewerken aan het verkeersexamen als post staat hieronder de planning van de examens.

Ga terug naar de hoofdpagina en scroll naar beneden om de route te downloaden behorende bij de school !

Indeling scholen en vrijwilligers praktijkexamen 2022
Dag/datum route aanvang start einde school aantal vrijwilligers
wo 30 mrt 3 8:30 9:00 10:05 De Brug 33  J.Douma/H.Eijsenga + W.Metzlar + J.Molenberg
  3 9:30 10:05 11:05 Willem Alexander 31 Aad / R.Broersma + G.Rook+ D.Buitenweg
               
do 31 mrt 1 8:30 9:00 10:40 De Schakel  (st) 31 Petra / R.Broersma + A.Foppen  + C.Starreveld
  1 10:10 10:40 12:10 De Bron 59 Aad / M.Moll + T.Limbeek + L.Jannenga
  1 11:40 12:10 12:50 Het Talent 17 Anne Wil / J.Bos + T.Burger + G.Rook
(Bert Brands) borden 1 12:20 12:50 13:30 Al Islaah 18 Aad / L.Jannenga + T.Limbeek + M.Moll
               
vr 01 apr 6 8:30 9:00 9:40 De Parel 18 Anne Wil / D.Buitenweg + T.Burger + J.Douma (J.Molenberg post)
               
ma 4 apr 2 8:30 9:00 9:45 De Rank (st) 15 Aad / J.Molenberg + L.Jannenga + R.Broersma
    9:15 9:45 10:30 De Veste  16 Anne Wil / T.Burger + P.Lievense + M.Moll
    10:00 10:30 11:30 DOK19 23 Aad / J.Molenberg + L.Jannenga + R.Broersma
(Bert Brands) borden   10:30 11:00 12:00 De Springplank 25 Anne Wil / T.Burger + M.Moll + L.Pijning
               
di 5 apr 4 8:30 9:00 9:45 Fontanus (st) 18 Aad / A.Foppen + E. Starreveld + G.Rook
    9:30 10:00 11:30 Valentijn 25 Anne Wil / .Eijsenga + P.Lievense + J.Bos
    10:15 11:15 12:47 Alfons Ariens 51 Aad / A.Foppen + E.Starreveld + G.Rook
    12:00 12:30 13:00 De Wegwijzer 9 Anne Wil / J.Bos + H.Eijsenga + R.Broersma
    13:00 13:35 14:30 Het Baken 20 Aad / D.Buitenweg + A.Foppen + M.Moll (C.Starreveld post)
               
ma 11 apr 5 8:30 9:00 10:10 Wolderweide (st) 36 Anne Wil /C.Starreveld + J.Douma + T.Limbeek
  5 10:00 10:10 11:35 Het Startblok 47 Anne Wil / C.Starreveld + J.Douma + T.Limbeek
  5 11:00 11:35 12:20 De Bogen 22 Aad / T.Burger + E.Starreveld + L.Jannenga
  5 12:00 12:20 14:05 De Triangel 62 Aad / T.Burger + A.Foppen + L.Pijning
          st =schooltijden 576  

Wat speelt er in jouw buurt?