Drenthe

De vrijwilligers, bestuursleden en beroepskrachten van VVN maken zich sterk voor een verkeersveiliger Drenthe. Heb je vragen of wil je aan de slag om samen met ons de verkeersveiligheid te verbeteren? Dan horen wij dat graag!

In Drenthe organiseren we acties en projecten voor basisscholen, voortgezet onderwijs en burgers. Voor een overzicht en filmpjes van de projecten die gefinancierd worden vanuit het Verkeers- en Vervoersberaad Drenthe kun je terecht op hun website.  Daarnaast helpen wij wijken, dorpen en scholen met het verkeersveiliger maken van de omgeving.

Wij geven gehoor aan de oproep van de overheid om thuis te werken. Wij zijn tijdens kantooruren voor algemene vragen bereikbaar via Detty Wezeman op 06-57615509 en via steunpuntnoord@vvn.nl. De projectleiders zijn tijdens kantooruren mobiel bereikbaar.

Naam Mobiel E-mail Belangrijkste projecten
Anne-Loes Postma 06 - 20 46 06 22 a.postma@vvn.nl Verkeersouders Groningen/ Drenthe, Doortrappen in mei, Verkeer op het plein, Verkeersexamens Fryslân, JONGleren met Joep, afdelingen
Aafke Hania 06 - 51 46 35 11 a.hania@vvn.nl Participatiepunt, Buurtacties en Veilige Schoolomgevingen Groningen en Drenthe, , Technasiaprojecten, Jongerenprojecten Groningen
Anouck Veenstra 06 - 21 28 79 32 a.veenstra@vvn.nl Projectleider basisscholen Noord-Fryslân en Bestuursactiviteiten Fryslân
Martijn Oosterveld 06 - 47 07 37 85 m.oosterveld@vvn.nl Alcohol en Verkeer landelijk en regionaal, Verkeersexamens Groningen 
Robin Inpijn 06 - 21 43 63 58 r.inpijn@vvn.nl Participatiepunt Landelijk, Klachten en Knelpunten, contactpersoon opdrachtgevers en vrijwilligers Groningen en Drenthe
Sylvie de Jong 06 - 21 97 30 02 s.de.jong@vvn.nl Projectleider Kind en Verkeer - basisscholen Zuid-Fryslân
Thomas Stuiver 06 - 40 53 25 38 t.stuiver@vvn.nl Participatiepunt, Buurtacties en Veilige Schoolomgevingen Fryslân en Groningen
Annemiek van der Wal 06 - 38 26 60 36 a.van.der.wal@vvn.nl Contact voor basisscholen in Fryslân met betrekking tot  Uurtje Verkeer, Verkeersflits
Detty Wezeman 06 - 57 61 55 09 d.wezeman@vvn.nl  Algemene vragen VVN Regio Noord, Contact voor basisscholen in Groningen voor praktisch verkeersexamens,
Dewi Brust contact via mail d.brust@vvn.nl Contact voor basisscholen in Fryslân met betrekking tot gastlessen Op de fiets even niets, van 8 naar 1

 

Activiteiten in je buurt

  1. Praktijk Verkeers Examen Klazienaveen.
    14 apr
  2. Actie
    Emmen Emmen

    Praktijk Verkeers Examen

    Vanwege het grote aantal scholen zijn de praktijk verkeersexamens in Emmen over twee dagen verdeeld.

    Praktijk Verkeers Examen Emmen.
    21 apr
    23 apr
  3. Evenement
    Coevorden Stad Coevorden en omstreken

    Praktisch verkeersexamen in Coevorden

    VVN afdeling gemeente Coevorden organiseert ook dit jaar weer het praktisch verkeersexamen

    VVN;Coevorden;Rob Perdijk;gemeente Coevorden;
    12 mei

Nieuws uit je buurt

  1. Assen Assen

    Opfriscursus 16 april 2020

    Maandagavond 23 maart jl. heeft het kabinet aangekondigd dat tot 1 juni a.s. alle bijeenkomsten verboden zijn in verband met de corona-crisis.
     

    Opfriscursus Assen
  2. Coevorden Coevorden-Sleen

    Laatste nieuws,gevolgen Coronavirus voor Verkeersexamens

    Veilig verkeer Nederland Afdeling Gemeente Coevorden informeert scholen en leerlingen, betreffende Theoretisch en Praktisch verkeersexamen 2020

     

     

    `corona; vvn ;examen;coevorden;
  3. Coevorden Gemeente Coevorden

    Afscheid

    VVN afdeling gemeente Coevorden heeft begin februari helaas afscheid moeten nemen van secretaris Harry Elzer.

    vvn coevorden Harry Elzer

Contact

Steunpunt Noord

Regiokantoor

Contactpersoon

Robin Inpijn
r.inpijn@vvn.nl
06-21436358