Drenthe

De vrijwilligers, bestuursleden en beroepskrachten van VVN maken zich sterk voor een verkeersveiliger Drenthe. Heb je vragen of wil je aan de slag om samen met ons de verkeersveiligheid te verbeteren? Dan horen wij dat graag!

In Drenthe organiseren we acties en projecten voor basisscholen, voortgezet onderwijs en burgers. Voor een overzicht en filmpjes van de projecten die gefinancierd worden vanuit het Verkeers- en Vervoersberaad Drenthe kun je terecht op hun website.  Daarnaast helpen wij wijken, dorpen en scholen met het verkeersveiliger maken van de omgeving.

Yvonne Baas en Alex Dul vormen het vrijwilligersbestuur van District Drenthe. Wil je zelf aan de slag in jouw regio? Neem dan contact op met Yvonne Baas via onderstaande contactgegevens. We gaan graag met je in gesprek over de verkeersveiligheid in jouw omgeving!

Naam Mobiel E-mail Belangrijkste projecten
Yvonne Baas 06 - 53 65 11 05 baashy@home.nl Voorzitter en secretaris District Drenthe
Anne-Loes Postma 06 - 20 46 06 22 a.postma@vvn.nl Verkeersouders Groningen/ Drenthe, Doortrappen in mei, Verkeer op het plein, Verkeersexamens Fryslân, JONGleren met Joep, afdelingen
Aafke Hania 06 - 51 46 35 11 a.hania@vvn.nl Participatiepunt, Buurtacties en Veilige Schoolomgevingen Groningen en Drenthe, , Technasiaprojecten, Jongerenprojecten Groningen
Anouck Veenstra 06 - 21 28 79 32 a.veenstra@vvn.nl Projectleider basisscholen Noord-Fryslân en Bestuursactiviteiten Fryslân
Martijn Oosterveld 06 - 47 07 37 85 m.oosterveld@vvn.nl Alcohol en Verkeer landelijk en regionaal, Verkeersexamens Groningen 
Robin Inpijn 06 - 21 43 63 58 r.inpijn@vvn.nl Participatiepunt Landelijk, Klachten en Knelpunten, contactpersoon opdrachtgevers en vrijwilligers Groningen en Drenthe
Sylvie de Jong 06 - 21 97 30 02 s.de.jong@vvn.nl Projectleider Kind en Verkeer - basisscholen Zuid-Fryslân
Thomas Stuiver 06 - 40 53 25 38 t.stuiver@vvn.nl Participatiepunt, Buurtacties en Veilige Schoolomgevingen Fryslân en Groningen
Annemiek van der Wal 06 - 38 26 60 36 a.van.der.wal@vvn.nl Contact voor basisscholen in Fryslân met betrekking tot  Uurtje Verkeer, Verkeersflits
Detty Wezeman 06 - 57 61 55 09 d.wezeman@vvn.nl  Algemene vragen VVN Regio Noord, Contact voor basisscholen in Groningen voor praktisch verkeersexamens,
Dewi Brust contact via mail d.brust@vvn.nl Contact voor basisscholen in Fryslân met betrekking tot gastlessen Op de fiets even niets, van 8 naar 1

 

Activiteiten in je buurt

  1. Opfriscursus
    Emmen Emmen.

    Opfriscursus voor ouderen.

    Opfriscursus voor theorie en praktijk. Met ogen- en reactietest.

    Opfriscursus voor ouderen.
    21 sep
    23 sep
  2. Opfriscursus
    Assen Assen

    Opfriscursus Assen

    Opfriscursus verkeer 8 oktober 2020

    Opfriscursus Assen 8 oktober 2020
    08 okt
  3. Opfriscursus
    Aa en Hunze Assen

    Opfriscursus 8 oktober 2020

    Opfriscursus Assen

    Opfriscursus Assen 8 oktober 2020
    08 okt

Nieuws uit je buurt

  1. Coevorden

    Afscheid, maar ook een nieuwe start

    Overdracht van VVN-afdeling Gemeente Coevorden

    VVN afdeling Coevorden
  2. Coevorden

    Praktijktoets VVN gelanceerd

    Nieuwe activiteit voor de leerlingen van groep 8 - 2020 i.p.v. het Praktischverkeerexamen 2020

    VVN;Coevorden;Rob Perdijk;gemeente Coevorden;
  3. Coevorden

    Reorganisatie en voortbestaan Veilig Verkeer Nederland afdeling Coevorden.

    Na het overlijden van ons boegbeeld Harry Elzer, het vertrek van een deel van het bestuur en enkele vrijwilligers zal per 1 juli a.s. de afdeling in de huidige vorm ophouden te bestaan.

    VVN;Coevorden;Rob Perdijk;gemeente Coevorden;

Contact

Steunpunt Noord

Regiokantoor

Contactpersoon

Robin Inpijn
r.inpijn@vvn.nl
06-21436358