Fryslân

Welkom op de website van VVN Fryslân. De vrijwilligers en beroepskrachten van VVN maken zich sterk voor een verkeersveiliger Fryslân.

In Fryslân organiseren we acties en projecten voor basisscholen, voortgezet onderwijs en burgers. Voor een overzicht en filmpjes van de projecten die gefinancierd worden vanuit het Regionaal Orgaan Verkeersveiligheid Fryslân kun je terecht op hun website.  Daarnaast helpen wij wijken, dorpen en scholen met het verkeersveiliger maken van de omgeving. Heb je vragen of wil je aan de slag om samen met ons de verkeersveiligheid te verbeteren? Wij helpen je graag verder. 

Wij geven gehoor aan de oproep van de overheid om thuis te werken. Wij zijn tijdens kantooruren voor algemene vragen bereikbaar via Detty Wezeman op 06-57615509 en via steunpuntnoord@vvn.nl. De projectleiders zijn tijdens kantooruren mobiel bereikbaar.

Naam Mobiel E-mail Belangrijkste projecten
Anne-Loes Postma 06 - 20 46 06 22 a.postma@vvn.nl Verkeersouders Groningen/ Drenthe, Doortrappen in mei, Verkeer op het plein, Verkeersexamens Fryslân, JONGleren met Joep, afdelingen
Aafke Hania 06 - 51 46 35 11 a.hania@vvn.nl Participatiepunt, Buurtacties en Veilige Schoolomgevingen Groningen en Drenthe, , Technasiaprojecten, Jongerenprojecten Groningen
Anouck Veenstra 06 - 21 28 79 32 a.veenstra@vvn.nl Projectleider basisscholen Noord-Fryslân en Bestuursactiviteiten Fryslân
Martijn Oosterveld 06 - 47 07 37 85 m.oosterveld@vvn.nl Alcohol en Verkeer landelijk en regionaal, Verkeersexamens Groningen 
Robin Inpijn 06 - 21 43 63 58 r.inpijn@vvn.nl Participatiepunt Landelijk, Klachten en Knelpunten, contactpersoon opdrachtgevers en vrijwilligers Groningen en Drenthe
Sylvie de Jong 06 - 21 97 30 02 s.de.jong@vvn.nl Projectleider Kind en Verkeer - basisscholen Zuid-Fryslân
Thomas Stuiver 06 - 40 53 25 38 t.stuiver@vvn.nl Participatiepunt, Buurtacties en Veilige Schoolomgevingen Fryslân en Groningen
Annemiek van der Wal 06 - 38 26 60 36 a.van.der.wal@vvn.nl Contact voor basisscholen in Fryslân met betrekking tot  Uurtje Verkeer, Verkeersflits
Detty Wezeman 06 - 57 61 55 09 d.wezeman@vvn.nl  Algemene vragen VVN Regio Noord, Contact voor basisscholen in Groningen voor praktisch verkeersexamens,
Dewi Brust contact via mail d.brust@vvn.nl Contact voor basisscholen in Fryslân met betrekking tot gastlessen Op de fiets even niets, van 8 naar 1

 

Lees op onze hier welke maatregelen Veilig Verkeer Nederland nog meer neemt.

Hier vind je onze afdelingen:

Activiteiten in je buurt

  1. Evenement
    Fryslân Eernewoude

    Districtsledenvergadering VVN Fryslân

     Op 16 april a.s. vindt de ledenvergadering plaats in de Annage in Earnewâld. 

    Annage
    16 apr
  2. Actie
    Súdwest-Fryslân Sneek en Bolsward

    Praktisch Verkeersexamen 2020

    Praktisch Verkeersexamen 2020

    PVE Bolsward
    25 mei
    28 mei

Nieuws uit je buurt

  1. Fryslân Regio Noord

    Vacature: Landelijk Bestuurslid

    Het landelijk bestuur van Veilig Verkeer Nederland bestaat, naast een voorzitter, secretaris en penningmeester, uit vier regio-bestuursleden. Voor de regio Noord is er een vacature.

    LB
  2. Fryslân Drachten

    VVN Fryslân is op zoek naar een afgevaardigde voor de verenigingsraad

    VVN Fryslân is op zoek naar een betrokken afgevaardigde voor de verenigingsraad. Gezien de huidige samenstelling gaat de voorkeur uit naar een vrouw met een hart voor vrijwilligers.

    VR
  3. Fryslân Leeuwarden

    Iedereenfietst kan vraag naar fietsen niet aan. Doneer een fiets.

    De stichting fietsen alle jaren is onder de naam Iedereenfietst samen met het Kinderfietsplan van de ANWB, De Fietsersbond, Veilig Verkeer Nederland en Stichting Leergeld Leeuwarde

    Kinderfietsplan

Verkeersprojecten in Fryslân

U kunt ons bereiken via

Secretariaat

Secretariaat Steunpunt Fryslân