Groningen

De vrijwilligers, bestuursleden en beroepskrachten van Veilig Verkeer Nederland maken zich sterk voor een verkeersveiliger Groningen. Heb je vragen of wil je aan de slag om samen met ons de verkeersveiligheid te verbeteren? Dan horen wij dat graag!

In Groningen organiseren we acties en projecten voor basisscholen, voortgezet onderwijs en burgers. Voor een overzicht en filmpjes van de projecten die gefinancierd worden vanuit de Verkeerswijzer Groningen kun je terecht op hun website.  Daarnaast helpen wij wijken, dorpen en scholen met het verkeersveiliger maken van de omgeving.

Wij geven gehoor aan de oproep van de overheid om thuis te werken. Wij zijn tijdens kantooruren voor algemene vragen bereikbaar via Detty Wezeman op 06-57615509 en via steunpuntnoord@vvn.nl. De projectleiders zijn tijdens kantooruren mobiel bereikbaar.

Naam Mobiel E-mail Belangrijkste projecten
Anne-Loes Postma 06 - 20 46 06 22 a.postma@vvn.nl Verkeersouders Groningen/ Drenthe, Doortrappen in mei, Verkeer op het plein, Verkeersexamens Fryslân, JONGleren met Joep, afdelingen
Aafke Hania 06 - 51 46 35 11 a.hania@vvn.nl Participatiepunt, Buurtacties en Veilige Schoolomgevingen Groningen en Drenthe, , Technasiaprojecten, Jongerenprojecten Groningen
Anouck Veenstra 06 - 21 28 79 32 a.veenstra@vvn.nl Projectleider basisscholen Noord-Fryslân en Bestuursactiviteiten Fryslân
Martijn Oosterveld 06 - 47 07 37 85 m.oosterveld@vvn.nl Alcohol en Verkeer landelijk en regionaal, Verkeersexamens Groningen 
Robin Inpijn 06 - 21 43 63 58 r.inpijn@vvn.nl Participatiepunt Landelijk, Klachten en Knelpunten, contactpersoon opdrachtgevers en vrijwilligers Groningen en Drenthe
Sylvie de Jong 06 - 21 97 30 02 s.de.jong@vvn.nl Projectleider Kind en Verkeer - basisscholen Zuid-Fryslân
Thomas Stuiver 06 - 40 53 25 38 t.stuiver@vvn.nl Participatiepunt, Buurtacties en Veilige Schoolomgevingen Fryslân en Groningen
Annemiek van der Wal 06 - 38 26 60 36 a.van.der.wal@vvn.nl Contact voor basisscholen in Fryslân met betrekking tot  Uurtje Verkeer, Verkeersflits
Detty Wezeman 06 - 57 61 55 09 d.wezeman@vvn.nl  Algemene vragen VVN Regio Noord, Contact voor basisscholen in Groningen voor praktisch verkeersexamens,
Dewi Brust contact via mail d.brust@vvn.nl Contact voor basisscholen in Fryslân met betrekking tot gastlessen Op de fiets even niets, van 8 naar 1

 

 

Hier vind je meer informatie over activiteit in jouw gemeente:

Nieuws uit je buurt

  1. Loppersum

    Werk in de ochtend zoveel mogelijk thuis

    Wist je dat er vlak na de zomervakantie opvallend meer ongevallen plaatsvinden onder fietsende scholieren? Bijna een complete schoolklas belandt dan op de eerste hulp.

    De scholen zijn weer begonnen
  2. Delfzijl

    Werk in de ochtend zoveel mogelijk thuis

    Wist je dat er vlak na de zomervakantie opvallend meer ongevallen plaatsvinden onder fietsende scholieren? Bijna een complete schoolklas belandt dan op de eerste hulp.

    De scholen zijn weer begonnen
  3. Appingedam

    Werk in de ochtend zoveel mogelijk thuis

    Wist je dat er vlak na de zomervakantie opvallend meer ongevallen plaatsvinden onder fietsende scholieren? Bijna een complete schoolklas belandt dan op de eerste hulp.

    De scholen zijn weer begonnen

Contact

Steunpunt Noord

Regiokantoor

Contactpersoon

Robin Inpijn
r.inpijn@vvn.nl
06-21436358